уторак, 16/08/2022 22:03

Надзорни одбор

Мирјана Вујић - председник надзорног одбора

Рођена 03.11.1985. године. По занимању дипломирани инжeњер прехрамбене технологије, звање остварено на Технолошком Факултету у Новом Саду.

Радно искуство:

  • 25.10.2012-25.02.2014. технолог у СЗПУТР -Ваган-
  • 01.04.2015-05.08.2016. технолог у СЗПУТР -Ваган-
  • 01.09.2016.-31.10.2016. сарадник у Центру за физичку културу, рекреацију и туризам у Србобрану
  • 01.11.2016.-31.12.2016. Установа за културу дом културе Србобран
  • 01.01.2017.-31.08.2017. Волонтер на радном месту координатора за припрему пројектних активности, општина Србобран
  • 01.09.2017.-30.11.2017. Службеник у КЛЕР, општине Србобран
  • 01.01.2018.- 30.11.2019. Саветник у кабинету председника општине Србобран
  • 01.12.2019.- тренутно запослена, Саветник на пословима јавних набавки у управи општине Србобран

Бојан Николичин – члан надзорног одбора

  • Рођен 05.09.1990 године у Врбасу.
  • Основну школу завршио у Србобрану.
  • Средњу стручну школу „4.јули“ у Врбасу завршио 2010 године.
  • Завршио Високу техничку школу струковних студија у Новом Саду.
  • По образовању је инжењер електротехнике,рачунара и електронског пословања.
  • Радио у ЈКП Градитељ у периоду од маја 2015 до јула 2017 године.
  • Тренутно запослен у Општинској управи Србобран на пословима е управе,и координатор је Канцеларије за младе општине Србобран.
  • Живи у Србобрану.

Немања Мацура – члан надзорног одбора

  • Рођен 28.01.1980. године у Србобрану.
  • По занимању дипл.инг. грађевинарства.
  • Запослен у ЈКП „Градитељ“ Србобран од 2009. године на радном месту Руководилац сектора водовода и канализације.
  • Од 2018. године обавља послове техничког руководиоца и Руководиоца сектора водовода и канализације.

Јединствени број корисника јавних средстава (ЈБКЈС): 81067

Увећај фонт